תהליך ליווי אישי

אם הגעת לכאן כנראה שאתה בעל עסק שחשוב לו להצליח במה שהוא עושה ולהתפרנס בכבוד מעיסוק שקרוב ללבך, לדעת שאתה תורם ערך רב ללקוחות שלך ביחד עם הגשמתך האישית, בשמחה הנאה ובעוצמה, ואתה כנראה מחפש את הדרך הנכונה עבורך לעשות זאת.

אני מוקיר אותך על החיפוש והנחישות לדייק את עצמך ואת העשייה שלך

זה לא מובן מאליו בכלל.

כולם יודעים שכדי להצליח כבעל עסק צריך להשקיע בשיווק ומכירות,

להשקיע זמן וכסף, להיות נוכח במדיה ולדעת לתקשר עם אנשים וליצור קשרים.

כמאמן אני פוגש הרבה בעלי עסקים עם רצון גדול לפרוץ ולהגשים את עצמם ולהצליח להביא לידי מימוש את ייעודם, אך יחד עם זאת הם מוצאים את עצמם מוצאים כסף רב על שיווק, משקיעים זמן רב בשיחות מכירה אישיות או בניסיון ליצור שיתופי פעולה והתוצאות לא מגיעות או שיש תוצאות אך הן לא משמעותיות וישנה תחושה של תסכול, בזבוז אנרגיה ומשאבים. מציאות דומה יכולה להיות גם במקרים של עסק עובד ומצליח שבעל העסק רוצה לפרוץ את 'תקרת הזכוכית' שהגיע אליה ואינו מצליח ליצור את הקפיצה שהוא רוצה להשיג.

אני מאמין שאפשר ליצור את ההצלחה הרצויה לנו בשמחה והנאה ולהגשים את עצמנו כאשר עוצרים רגע את שטף החיים והעשייה ומקדישים זמן להתבוננות פנימית.

אני מאמין שהתבוננות פנימית זו תביא להצלחה העסקית והיא בנויה מכמה רבדים. היכרות עמוקה של מי אנחנו ומה חשוב לנו, הגדרה במדויק של הרצון והשליחות שלנו וזיהויי הערכים שמניעים אותנו. בנוסף, הבנה שפעמים רבות מי שאנחנו והתוצאות שלנו בתחום אחד יכולים להשפיע על תחום אחר בחיינו, והסכמה ומוכנות להתבונן ולעבור התפתחות אישית פנימית ביחד עם ההתפתחות העסקית. כל זה ועוד מאפשר צמיחה והתפתחות רחבה ושלמה יותר שתביא לעשייה מדויקת ובשמחה, ולתוצאות חדשות במציאות.

אני מזמין אותך להוריד את חוברת העבודה לאימון עצמי ולהתחיל כבר בצעדים ראשונים לראות איפה נקודת החוזקה שלך, מהן הערכים שמניעים אותך, ולזהות את נקודת ההתפתחות האישית שלך.

אני מזמין אותך להוריד את חוברת העבודה לאימון עצמי ולהתחיל כבר בצעדים ראשונים לראות איפה נקודת החוזקה שלך, מהן הערכים שמניעים אותך, ולזהות את נקודת ההתפתחות האישית שלך.

איך יראה התהליך?

החלטת להיות עצמאי, ולהקים עסק כי הבנת שזה מה שאתה רוצה לעשות וזו הדרך להגשים את עצמך השקעת זמן וכסף, בנית אתר, פיתחת מוצרים ושירותים, שיווקת ויש לך לקוחות, העסק עובד אך לא מצליח להתרומם. באיזשהו שלב הבנת שאתה תקוע, אתה רוצה לגדול – בכמות הלקוחות, בחשיפה, במקצועיות, בהכנסות, ואתה לא מצליח ליצור את הפריצה הזאת כי משהו תוקע אותך. המשכת להשקיע כסף וזמן רב בהשתתפות בסדנאות, הדרכות וקורסים, רכשת ספרים ויועצים ועדיין לא הצלחת לזוז. אתה מרגיש ששום דבר לא התקדם והתפתח ונשארת באותו המקום.

לאחר  שיחה עם קולגה שיצר תוצאות ועבר תהליך בעצמו,

הבנת שיתכן וזה לא הידע או הכלים שחסרים לך

אלא משהו במי שאתה שצריך לגדול ולהתפתח,

שמיקוד ההשקעה שלך צריך שיהיה בשינוי פנימי בך –

בתודעה שלך, במידות הנפש שלך, בעולמך הפנימי,

כדי שאתה תהיה אדם גדול וזה ישפיע על צמיחת העסק שלך

ואפילו אולי ייצור אדוות השפעה גם על תחומים אחרים בחייך.

מתוך מחויבות ואחריות ההבנה הזאת

הביאה אותך להחלטה שאתה רוצה לעבור תהליך של התבוננות פנימית

שממוקדת בך ולא דווקא בעסק עצמו

ושתהליך אימון זה הדרך לעשות זאת.

בשלב הראשון תזהה את כל הנקודות החזקות שקיימות בך,

את כל הדרכים והפעולות שגרמו לך להצליח במה שאתה עושה עד היום, אתה תזהה הרבה יותר בגדול ובמדויק מה אתה רוצה איך זה נראה ולמה זה חשוב לך. אתה תיצור מפה שבה תגדיר בצורה מדויקת ובהירה את המטרות שלך. יתכן ותזהה שנקודת הגדילה והצמיחה שלך לא בהכרח נמצאת בתוך העסק אלא במעגלים אחרים בחיים שלך, אך הם משפיעים על התפתחות העסקית שלך.

בשלב השני תלמד לזהות מה חשוב לך בעסק ואיך אתה רוצה להיות בעסק.

תזהה את ההקשר והיחסים בין מי שאתה בעסק לבין מי שאתה בתחומים אחרים ואת הקשר ביניהם. תזהה את דרך ההתנהלות שלך עד היום והאם היא משרתת אותך ותבחן את האפשרות להחליף אותה בדרך חדשה. תבחר את הדרך שמדויקת עבורך להשיג את התוצאות שאתה רוצה, תלמד ותיצור צעדים קטנים בדרך למטרה הגדולה.

בשלב הבא נתחיל ליישם את מה שזיהית עד עכשיו, ​

כדי לעזור לך לפרוץ דרך ולהשיג לקוחות, איך לדייק בשירות שאתה הנותן, לדעת לזהות מי הלקוחות שאתה רוצה לעבוד אתם ומי לא, תתחיל ליישם דרך פעולה מתאימה ונכונה עבורך לניהול העסק, תלמד תתרגל ותדייק את הכישורים והמיומנויות הרלוונטיות והחדשות שאתה רוצה לפתח בתוכך עבור העסק שלך, תלמד ליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים ומועילים לטווח ארוך, תלמד לזהות ולמנף הזדמנויות שנקרות בדרכך. יחד נמשיך להתבונן בעליות ובירידות שתעבור תוך כדי שינוי. במידה וזיהית שהתפתחותך נמצאת בתחום אחר בחיים, תיצור שם את השינוי וההתפתחות שתוביל להצלחה העסקית שלך. נתבונן על ההצלחות החלקיות ועל התהליך עצמו ונדייק בזמן אמת את ההתפתחות שלך. תיצור לעצמך דרך שיווקית שנכונה לך, תיצור לך מערכות יחסים שתואמות את ערכיך.

לאחר לווי של כשלושה חדשים ויצירת תנועה חדשה
והתפתחות אישית בתוך עצמך

 נתבונן לראות ביחד איך שומרים על צמיחה שלך, איך משכללים אותה גם באופן אישי ללא לווי צמוד. תיצור כלים ודרך לשמור על ההתפתחות שלך גם כשאתה לבד ללא לווי.

לקוחות מספרים

לפרטים נוספים

ניתן להשאיר פרטים

או לשלוח הודעה בוואטסאפ