פרשביז לארגונים

פרשביז הינו משחק יזמות עסקית, חדשני ודינאמי פיתוח ישראלי מקורי.

הסדנאות של פרשביז תורגמו לחמש שפות והועברו עד כה ביותר מ- 20 מדינות.

בין הארגונים שעברו את הסדנה בארץ:

האגודה להתנדבות, מעגל בלב, מ.א. גוש עציון, רשת שיח סוד,

מרכז ישיבות בני עקיבא, קמפוס שטראוס, עיתון 'בשבע',

רשת גני בית יעקב, המרכז העסקי תמך, מכללת כוונה, פורום כוורת, ועוד.

חוקי המשחק במאה ה-21 השתנו

ורובנו משחקים את המשחק החדש עפ"י החוקים הישנים

אנו חיים בעולם בו כמות האפשרויות, ההזדמנויות והמשאבים שנגישים לנו היא עצומה, וההצלחה שלנו להפוך רעיונות למציאות תלויה במידה ניכרת ביכולת לקרוא ולהבין את חוקי המשחק החדשים. חשיבה יזמית רב ממדית זה אחד המפתחות להצלחה בעולם החדש בכל תחומי חיינו – בעבודה, בחינוך, בזוגיות, בהורות ובכלל. ההתנהלות בתוך המשחק בסדנה מאפשרת לנו לאמן את המוח שלנו לצורת משחק חדשה, לרכוש מיומנויות של חשיבה יזמית רב ממדית ולשנות את הדרך שבה אנחנו משחקים את משחק החיים שלנו.

המשחק מדמה מציאות עשירה ע"י שילוב מספר רבדים של פעילות עסקית וכלכלית. השחקנים נדרשים לראייה רחבה וחשיבה יצירתית בתהליכי קבלת ההחלטות שלהם.

השחקנים מקבלים הזדמנות לבחון את ההתנהלות שלהם

ולפתח מיומנויות במגוון נושאים:

המשחק מאפשר למשתתפים בו לבחון את הפעילות שלהם

בשני רבדים מרכזיים:

רובד אישי/רגשי

אלו אמונות והרגלים מנהלים אותי כיום והאם הם מקדמים אותי, ממה אני מפחד, מה מניע אותי או עוצר אותי, האם אני מזהה הזדמנויות, האם יש לי חשיבה אסטרטגית, מהן מיומנויות התקשורת ושיתופי הפעולה שלי, מה נתפס בעיני כניצחון ועוד..

 

רובד מקצועי

כלים לפיתוח חשיבה יזמית יצירתית כגון זיהוי וניצול הזדמנויות, מינוף היתרונות היחסיים שלי כאדם וכחלק מארגון, כיצד לתקשר יתרונות אלו במו"מ, כיצד לבנות שיתופי פעולה של win-win, איך ליצור עבודת צוות שיוצרת מינוף, חשיבה אסטרטגית מקדמת, ניהול זמן, נקיטת יוזמה, הבנת המציאות ועוד..

מעבר לחוויה הכיפית, מה קורה באמצעות המשחק?

המשחק מאפשר למשתתפים לייצר תובנות חדשות ולשנות את הדרך בה הם מתנהלים בחיים שלהם, האישיים ו/או העסקיים. חשיבה יזמית פותחת למשתתפים נקודות מבט חדשות על האופן בו הם מתנהלים כיום, וכיצד ניתן באמצעות מספר שינויים קטנים בתפיסה ליצור שינויים גדולים בהתנהלות ובתוצאות. היכולת להבין את חוקי המשחק החדשים מאפשרת להתחיל לנצל באמת את כל מגוון האפשרויות העצום של הזדמנויות ומשאבים העומד לרשותם.

פעילות למידה דרך משחק וחוויה מאפשרת למשתתף להתאמן דרך מספר רבדים שונים והפעלת מספר רב יותר של חושים. הלימוד נעשה בזמן אמת ולא רק ברמה התיאורטית-עיונית ומנטרל התנגדויות אפשריות מהעולם האמיתי שלנו. כתוצאה מכך יכולת ההזדהות וההפנמה של התהליכים והתובנות מתאפשרת בצורה טבעית ועמוקה יותר ועם פחות התנגדות לשינוי האפשרי העתידי בחיים האמיתיים של המשתתפים.

לקוחות מספרים

מבנה הסדנה

אורך הסדנה:

כ-3 שעות בשלושה חלקים.

 

חלק ראשון

כחצי שעה – הקדמה וחוקי משחק

 

חלק שני

כשעה וחצי – משחקים את המשחק בליווי תהליכי כיוון

 

חלק שלישי

כשעה – עיבוד מהמשחק לחיים האמיתיים

לפרטים נוספים ניתן להשאיר פרטים

או לשלוח הודעה בוואטסאפ

בין לקוחותינו